FMC Management
 

Proces rekrutacji

Kogo szukamy?

FMCM stawia sobie za cel uzyskanie pozycji niekwestionowanego lidera w branży finansowej. To ambitne założenie jest możliwe do realizacji dzięki zaangażowaniu, pasji i kompetencjom wnoszonym do firmy przez jej pracowników. Dlatego też każdego dnia zabiegamy o to, aby w naszej firmie pracowali ludzie o odpowiednich kwalifikacjach, oraz aby wykonywana przez nich praca była odpowiedzią na ich oczekiwania.

Chcąc rozpocząć pracę w FMCM, musisz mieć ukończone lub prawie ukończone studia, a porozumiewanie się w języku angielskim nie powinno być dla Ciebie problemem. Profil wykształcenia jest szczególnie istotny z racji segmentu rynku, na którym nasza organizacja działa. Poszukujemy pracowników, którzy ukończyli lub kończą studia o profilu ekonomicznym.

Standardowo, proces rekrutacji składa się z 3 etapów:

  • Etap I - CV oraz list motywacyjny

Nadesłana przez Ciebie aplikacja najpierw zostanie przez nas oceniona pod kątem wcześniej zdefiniowanych wymagań, związanych z danym stanowiskiem pracy. Szczegółowo przeanalizujemy informacje związane z Twoim wykształceniem, szeroko rozumianym doświadczeniem, zainteresowaniami, oraz motywacją do podjęcia pracy w naszej firmie. Jeżeli pozytywnie rozpatrzymy Twoją ofertę, zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu

  • Etap II - rozmowy kwalifikacyjne, testy

Zaprosimy Cię na pierwsze spotkanie rekrutacyjne. Rozmowa ta będzie okazją do uzupełnienia informacji zawartych przez Ciebie w aplikacji, oraz do poznania Twoich możliwości i oczekiwań. Z drugiej strony będziesz mógł dowiedzieć się więcej o samym stanowisku oraz związanymi z nim obowiązkami. Postaramy się odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania. Oprócz wywiadu, na tym etapie rekrutacji, możemy wykorzystać testy analityczne, kwestionariusze osobowości, sprawdzamy także znajomość języka angielskiego.

  • Etap III - rozmowy indywidualne z menedżerami

To już ostatni i rozstrzygający etap. Rozmowa z menedżerem działu, do którego się aplikuje. Będziesz miał okazję, przedyskutować zarówno kwestie ogólne jak i te, konkretnie związane z oferowanym stanowiskiem.

Serwis zintegrowany z aplikacjami LucidOffice