FMC Management
 

Nasze atuty

Dzięki doskonałej znajomości rynku polskiego oraz zagranicznych rynków finansowych posiadamy pełną niezależność i oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, co wyraźnie odróżnia nas od konkurencji. Poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta budujemy trwałe relacje oparte na siedmiu filarach:

Podstawą współpracy jest gruntowne poznanie i zrozumienie aktualnej sytuacji i potrzeb Państwa firmy.

Zdobywaliśmy je w ciągu wielu lat pracy w najważniejszych polskich bankach: w Banku Handlowym S.A., Citibank (Poland) S.A. Współpracowaliśmy z dziesiątkami firm polskich i zagranicznych, z przedsiębiorstwami średniej wielkości jak i tymi największymi. Teraz chcemy naszą wiedzę i doświadczenie zaoferować Państwa firmie!

Wszystkie analizy i rekomendacje powstające w FMCM są wynikiem pracy naszych analityków. Nie kopiujemy opracowań przygotowanych przez banki czy inne firmy doradcze. W przeciwieństwie do instytucji finansowych nie spekulujemy walutą na własny rachunek a tym samym nie formułujemy opinii pod presją posiadanych otwartych pozycji walutowych.

Na naszych barkach spoczywa ciężar ciągłego monitorowania rynku i informowania o kluczowych z punktu widzenia Państwa ekspozycji zdarzeniach. Informacje ekonomiczne i rynkowe przekazujemy w klarownej i skondensowanej formie dążąc do wyeliminowania "fachowego" żargonu. Gwarantujemy stały i nieograniczony kontakt z naszymi analitykami i dostęp do najświeższych informacji i analiz poprzez Internet i telefon.

FMCM jest firmą młodą i dynamiczną. Pragniemy rozwijać się zgodnie z Państwa oczekiwaniami, w sposób efektywny i natychmiastowy reagować na wszelkie Państwa potrzeby.
Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i najlepszych źródeł informacji, wszystko po to aby jak najszybciej i w niezawodny sposób przekazać je Państwu.
Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja z długotrwałej współpracy z nami.

Serwis zintegrowany z aplikacjami LucidOffice